« wstecz

Czytniki kart zbliżeniowych

Czytniki kart zbliżeniowych - w naszej ofercie posiadamy również czytniki biurkowe umożliwiające odczyt kart zbliżeniowych identyfikacyjnych tj. Unique, Q5(125Khz) czy Mifare (13,56 Mhz). Urządzenia te umożliwiają w zależności od systemu: dodawanie kart w rozbudowanych systemach Kontroli Dostępu i Rejestracji Czasu Pracy, identyfikację klienta w systemie lojalnościowym (karta Unique) czy odczytanie pełnych danych klienta oraz ilości uzyskanych punktów z karty(Mifare). Najwyższy poziom bezpieczeństwa przy stosowaniu kart zbliżeniowych zapewnia karta Mifare.

 

czytnik kart zbliżeniowych USB

Czytnik kart zbliżeniowych USB

Czytnik umożliwia odczyt ID numeru seryjnego chipa z kart zbliżeniowych Mifare, UNIQUE.


Tryb pracy:
emulacja klawiatury
Interfejs komunikacyjny: USB
Zasilanie: bezpośrednio z USB 5V
Zasięg odczytu: w zalezności od chipa do 10 cm
Wymiary: 100 x 100 x 30 mm

WERSJA UNIQUE:

Odczyt 10 cyfr ID z chipów EM4100, EM4102 , EM4200.

WERSJA MIFARE:


Odczyt ID chipa w formacie DEC - decymalnym lub HEX- hexadecymalnym


NEWS

:: Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

:: Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

Złoty Medal, Certyfikat oraz tytuł członka Akademii Polskiego Sukcesu za ponad 20-letnią popularyzację elektronicznych kart plastikowych oraz wdrażanie Biometrycznych Systemów Bezpieczeństwa i Kontroli Dostępu dla Prezesa firmy CARDCO – Marka Galewskiego. Zespół firmy CARDCO składa serdeczne gratulacje.

:: Fotorelacja z Gali Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

Gala Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

:: Bizon Biznesu

W niedzielę 14.XII.2014r jako członek Klubu Integracji Europejskiej zostaliśmy zaproszeni na przedświąteczne spotkanie do Restauracji Krasnodwór. W nastrój zbliżających się świąt wprowadziła nas Larysa Tsoy, uczestniczka programu X-Factor, nazywana polską Tiną Turner. Laurą Łącz, która poprowadziła uroczysty wieczór, skutecznie zachęcała nas do wspólnego śpiewania kolęd. Zanim to jednak nastąpiło w oficjalnej części spotkania wręczona została naszej firmie Złota Statuetka „Bizon Biznesu 2014” za długoletnią działalność gospodarczą i 10-cio letnią przynależność do Klubu Integracji Europejskiej

:: Akademia Polskiego Sukcesu

Ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali przyznała Akademia Polskiego Sukcesu tym, którzy osiągnęli sukces w biznesie, nauce, kulturze i sporcie, potwierdzając, że Polaków stać na sukces w każdej dziedzinie i w najtrudniejszych warunkach. Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu, którego Cardco zasiada w Zarządzie od 25 lat ! Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury. W dniu 16.12.2014r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie - Kapituła Medalu APS, wręczyła Złoty Medal z Diamentem profesorowi Januszowi Gajosowi za wybitne osiągniecia zawodowe i dydaktyczne w dziedzinie kultury. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich gości na spotkanie wigilijne przy akompaniamencie artystów z Gorzowa Wielkopolskiego prezentujących pieśni wigilijne. Także każdy właściciel lub szef firmy zarejestrowanej w Polsce ma prawo zgłosić kandydaturę swojej firmy. W biznesie oceniane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości itp., a w innych dziedzinach osiągnięcia twórcze, uznanie i prestiż społeczny, otrzymane nagrody i wyróżnienia, krzewienie wartości europejskich.

Karty

do góry