« wstecz

Certyfikaty

 • Koncesja MSWiA

  Koncesja na prowadzenie działalności gospodarczej w zakresie ochrony osób i mienia realizowanej w formie zabezpieczenia technicznego wydana przez Ministra Spraw Wewnętrznych.

 • Certyfikat dla Autoryzowanego Dystrybutora firmy Suprema Inc.

 • Certyfikat Solidna Firma 2010

  Po raz kolejny przyznany został firmie CardCo prestiżowy tytuł Solidna Firma 2010, w ramach Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma.

 • Certyfikat ukończenia kursu ze sterowników PLC MAX Logic.

  Certyfikat ukończenia kursu z zakresu stosowania, programowania i montaż sterowników programowalnych PLC MAX Logic.

 • Satel

  Szkolenie z najnowszych produktów firmy Satel.

 • Złoty Medal 2010

  Złoty Medal 2010 dla czytnika XPASS.

 • Satel

  Szkolenie z najnowszych produktów firmy Satel.

 • Solidna Firma 2008

  Po raz kolejny przyznany został firmie CardCo prestiżowy tytuł Solidna Firma 2008, w ramach VII edycji Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma. Prezydent Miasta Łodzi Jerzy Kropiwnicki przyznał firmie Cardco Sp. z o. o. prestiżowy tytuł „ Solidna Firma 2008”. Tytuł ten przyznawany jest przedsiębiorstwom, które działają w oparciu o podstawowe zasady etyki biznesu, zawsze rzetelnie i terminowo rozliczają się z urzędami, kontrahentami i pracownikami.

 • EU STANDARD 2008

  Z przyjemnością informujemy, że firma Cardco Sp. z o. o. jest laureatem programu EU STANDARD 2008. Ogólnopolski program EU STANDARD to najnowsza propozycja dla firm i instytucji. Program ma na celu wyłonienie podmiotów, które osiągnęły wysoki, ustabilizowany poziom jakości we wszystkich sferach działalności, produktu, usług, a także relacji B2B. Nagrodzone zostały te przedsiębiorstwa, które mocno inwestują w jakość i innowacyjność. Docenione zostały podmioty, które oferują produkty i usługi na najwyższym europejskim poziomie. Nagrodą dla Laureatów jest godło EU STANDARD.

 • Złoty Medal 2008

  Złoty Medal dla czytnika BioStation BST TC.

 • CERTYFIKAT WIARYGODNOŚCI BIZNESOWEJ

  Certyfikat Wiarygodności Biznesowej to prestiżowe wyróżnienie nadawane przez Dun & Bradstreet Poland. Do grona uhonorowanych mogą należeć wyłącznie firmy o najwyższej i wysokiej ocenie stabilności wystawianej według D&B Poland. Otrzymanie Certyfikatu to prestiżowe wyróżnienie, które zdobyć mogą wyłącznie firmy spełniające ściśle określone kryteria. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej daje gwarancję, że jego właściciel jest wiarygodnym kontrahentem, z którym warto nawiązywać kontakty handlowe. Wyróżnienie przyznawane przez Dun & Bradstreet Poland, honorowane jest na całym świecie.

 • Solidna Firma 2007

  Wiceprezydent Miasta Łodzi w imieniu własnym oraz w imieniu Prezydenta Miasta Łodzi przyznał firmie Cardco Sp. z o. o. prestiżowy tytuł „ Solidna Firma 2007”, otrzymanego w ramach VI Edycji Programu Gospodarczo-Konsumenckiego Solidna Firma. Tytuł ten przyznawany jest przedsiębiorstwom, które działają w oparciu o podstawowe zasady etyki biznesu, zawsze rzetelnie i terminowo rozliczają się z u rzędami, kontrahentami i pracownikami.

 • Brązowa Statuetka za 7 - krotny Certyfikat Solidna Firma 2003 - 2009.

  Certyfikat Solidności jest dla firmy Cardco potwierdzeniem wartości jakie przyjeliśmy za podstawę funkcjonowania i jednocześnie nagrodą za utrzymanie solidności w działaniu. Fakt, ze zostaliśmy docenieni poraz siódmy, stanowi dodatkowe źródło satysfakcji"

 • Kurs pracownika zabezpieczenia technicznego pierwszego stopnia.

  Instalowanie i Konserwacja Systemów Zabezpieczeń Technicznych Klas SA1-SA4.

 • Jesteśmy w Europie

  "...za europejską jakość produktów..."

 • Krajowy Rejestr Długów

  "Krajowy rejestr długów rekomenduje firmę Cardco Sp. Z o.o. jako wiarygodnego kontrahenta..."

 • TERAZ POLSKA

  "...za najciekawszą ofertę targową...

 • Akademia Polskiego Sukcesu

  "Akademia Polskiego Sukcesu przyznaje firmie Cardco Sp. z o.o. Brązowy Medal i tytuł Członka Kandydata Akademii..."

 • Krzyż Zasługi

  Wręczony Prezesowi Zarządu Cardco Sp. z o.o. Markowi Galewskiemu przez Pana Longina Pastusiaka


NEWS

:: Polityka Prywatności CARDCO Sp. z o.o.,

Klauzula informacyjna.

:: Złoty Medal Akademii Polskiego Sukcesu

Złoty Medal, Certyfikat oraz tytuł członka Akademii Polskiego Sukcesu za ponad 20-letnią popularyzację elektronicznych kart plastikowych oraz wdrażanie Biometrycznych Systemów Bezpieczeństwa i Kontroli Dostępu dla Prezesa firmy CARDCO – Marka Galewskiego. Zespół firmy CARDCO składa serdeczne gratulacje.

:: Fotorelacja z Gali Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

Gala Polskiego Klubu Biznesu i Akademii Polskiego Sukcesu

:: Bizon Biznesu

W niedzielę 14.XII.2014r jako członek Klubu Integracji Europejskiej zostaliśmy zaproszeni na przedświąteczne spotkanie do Restauracji Krasnodwór. W nastrój zbliżających się świąt wprowadziła nas Larysa Tsoy, uczestniczka programu X-Factor, nazywana polską Tiną Turner. Laurą Łącz, która poprowadziła uroczysty wieczór, skutecznie zachęcała nas do wspólnego śpiewania kolęd. Zanim to jednak nastąpiło w oficjalnej części spotkania wręczona została naszej firmie Złota Statuetka „Bizon Biznesu 2014” za długoletnią działalność gospodarczą i 10-cio letnią przynależność do Klubu Integracji Europejskiej

:: Akademia Polskiego Sukcesu

Ponad 220 brązowych, srebrnych i złotych medali przyznała Akademia Polskiego Sukcesu tym, którzy osiągnęli sukces w biznesie, nauce, kulturze i sporcie, potwierdzając, że Polaków stać na sukces w każdej dziedzinie i w najtrudniejszych warunkach. Akademia Polskiego Sukcesu jest rozszerzeniem działań promocyjnych, prowadzonych przez Stowarzyszenie Polski Klub Biznesu, którego Cardco zasiada w Zarządzie od 25 lat ! Akademię tworzą ludzie, którzy swoim przykładem dowodzą, że sukces, także na międzynarodową skalę, leży w granicach możliwości polskich przedsiębiorców, artystów, sportowców, którzy swoim przykładem mogą zachęcić innych do sięgania po laury. W dniu 16.12.2014r. w Galerii Porczyńskich w Warszawie - Kapituła Medalu APS, wręczyła Złoty Medal z Diamentem profesorowi Januszowi Gajosowi za wybitne osiągniecia zawodowe i dydaktyczne w dziedzinie kultury. Po części oficjalnej zaproszono wszystkich gości na spotkanie wigilijne przy akompaniamencie artystów z Gorzowa Wielkopolskiego prezentujących pieśni wigilijne. Także każdy właściciel lub szef firmy zarejestrowanej w Polsce ma prawo zgłosić kandydaturę swojej firmy. W biznesie oceniane są wyniki firmy, pozycja i reputacja na rynku, sukcesy w eksporcie, posiadanie znaków i certyfikatów jakości itp., a w innych dziedzinach osiągnięcia twórcze, uznanie i prestiż społeczny, otrzymane nagrody i wyróżnienia, krzewienie wartości europejskich.

Karty

do góry